Konvektomaty LEO GASTROMARKET.SK/Konvektomaty a pece/Konvektomaty LEOproduktyGASTROMARKET.SK/Konvektomaty a pece/Konvektomaty LEOprodukty

Konvektomaty LEO
Konvektomaty LEO
Varenie s vynovenými konvektomatmi ALPHATECH - LEO je urené pre tých, ktorí hadajú vysokokvalitný konvektomat s dlhorone overenými technológiami, ako aj s radou zaujímavých inovácií, aby Vám zjednodušili prácu vo Vašej kuchyni, znížili spotrebu energií a priniesli ešte lepšie výsledky. To všetko vaka patentovaným a známym systémom, ako aktívne odvlhovanie varnej komory Fast Dry® alebo kombinácia vlhkého a suchého tepla s automatickou reguláciou vlhkosti AT-CLIMA®.
Prevedenie so 7” dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením, ktoré Vám prináša celú radu nových funkcií a možnotí pri varení, alebo zabudované kanistre pre umývací a odvápovací systém v spodnej asti konvektomatu, sú iba niektoré z noviniek, ktoré Vám prináša vynovená rada LEO.
ALPHATECH ponúka samozrejme naalej celú radu úsporných technológií bez navýšenia ceny konvektomatu, ako ECOSPEED, ECOVAPOR, HED alebo GFT, pre ešte väšiu efektivitu Vašej prevádzky.
Copyright © 2016 Gastromarket.sk - Linorex s.r.o. Webdesign a optimalizácia pre OXID e-shop:
* Všetky ceny bez DPH