PREČO GASTROMARKET?

Odoo • Image and Text

PORADENSTVO


Rozmýšľate nad novým gastrozariadením do Vašej prevádzky? Neviete si vybrať zo širokej ponuky? Rekonštruujete a chcete modernejšie technológie? Využite naše poradenstvo!

 

Ak máte otázky, pýtajte sa profesionálov. Vieme, aké gastro zariadenie je nevyhnutné pre špecifickú prevádzku a do čoho sa oplatí investovať. Pomôžeme Vám správne si vybrať zo širokej ponuky v rámci Vášho rozpočtu.

 

Kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo nás navštívte osobne a naši skúsení odborníci Vám pomôžu vybrať ten správny produkt podľa typu prevádzky. Ak ste v gastronómii začiatočník, poradíme Vám, ako ušetriť a kam sa oplatí investovať.

 

Výberom správneho zariadenia docielite efektivitu, vysokú kvalitu a bezproblémový chod prevádzky.
Vďaka našej obchodnej sieti po celom Slovensku sme blízko ku Vám aj vo Vašom regióne.


PREDAJ


Ponúkame Vám kompletný sortiment zariadení pre každého. U nás si nájde pod jednou strechou to pravé, ako malý stánok, tak aj veľká závodná jedáleň.

Vyberte si až z viac ako 5.000 katalógových položiek z nášho katalógu, popozerajte sa medzi tisíckami produktov na našom webshope alebo nás navštívte v našej predajni. Čo u nás v katalógu nenájdete, to Vám radi pomôžeme nájsť medzi desiatkami tisíc produktov od viac než 150 dodávateľov, ktoré Vám dokážeme dodať.

Vybrali ste si konkrétny produkt do Vašej prevádzky? Naše zariadenia si môžete objednať na našom webshope, emailom, v showroome v Bratislave alebo u našich partnerov po celom Slovensku.

Na Vašu objednávku Vám samozrejme radi zabezpečíme aj dopravu! Môžeme Vám ju zaslať kuriérskou službou alebo Vám ju dopraviť v Bratislave pri objednávkach nad 200 €, dokonca zadarmo! Objednávky zadané do 11:00 Vám dokážeme dodať už na ďalší deň! Ak Vám ani jedna zo spôsobov doručenia nevyhovuje, môžete si objednávku samozrejme vyzdvihnúť aj osobne v našom sklade v Devínskej Novej Vsi.


Chcete sa stať dodávateľom našich produktov?  Kliknite sem a dozviete sa viac.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

SERVIS


Gastrotechnika potrebuje rýchly servis a nezáleží na tom, či ste reštauračná kuchyňa, malý bufet alebo cukráreň. Pokazené zariadenie nielen zťažuje robotu personálu, ale ohrozuje celý chod prevádzky a môže uškodiť dokonca aj zákazníkom. My a naša predajná sieť sa postaráme o Vašu kuchynskú techniku!
Ponúkame Vám štandardný záručný aj pozáručný servis gastrotechniky alebo priamo u Vás na prevádzke, alebo ak zariadenie vyžaduje dôkladnejší, dlhotrvajúcejší servis, opravíme ho v našej servisnej dielni. Menšie zariadenia, ktoré nevyžadujú odbornú montáž, sa štandardne nosia na opravu do našej dielni.

Vieme, že sa vady zariadení väčšinou nedržia štandardných pracovných hodín a niekedy sa pokazia v naozaj v najhoršom možnom momente. Preto Vám ponúkame aj nadštandardný, spoplatnený, 24 hodinový technický servis na 0910 902 894, kde sa na telefónnom čísle vždy dovoláte technikovi mimo naše pracovné hodiny a môže Vám pomôcť v technickej núdzi!

Chápeme, že nie je jednoduché fungovať bez pokazeného zariadenia, a preto Vám ponúkame aj zapožičanie náhradného zariadenia, kým sa to Vaše opravuje. 
Špecializujeme sa primárne na zariadenia našich klientov, no opravujeme a servisujeme aj zariadenia od iných dodávateľov, vďaka obrovskému skladu náhradných dielov pre rôzne najbežnejšie značky gastrotechniky.
Náš servis môžete využiť v Bratislave a jej okolí. Pokiaľ hľadáte servis mimo Bratislavy, veľmi radi Vám poradíme najlepšieho a najbližšieho technika z Vášho regiónu.

PLÁNOVANIE


Prvým krokom k úspechu Vašej prevádzky je kvalitné kuchynské zariadenie a jeho celkové plánovanie v prevádzke. Reštaurácie, jedálne, pizzérie, kebaby, bistrá, bary, kaviarne, fastfoody či streetfoody. Nezáleží na tom, či plánujete malú prevádzku alebo veľkokapacitnú kuchyňu - dokážeme navrhnúť plán presne podľa Vašich predstáv a prianí . Na celkovom návrhu a pláne Vašej profesionálnej kuchyne sa podieľa viacero ľudí. Konzultácia, návrh, dodanie a montáž gastro zariadení - každý z týchto krokov je nesmierne dôležitý.
 

Všetko zariadenie do reštauračnej kuchyne presne zakresľujeme do plánov. Podľa potreby naše realizačné plány zahŕňajú aj kompletný plán prípojok pre naše zariadenia.

Pokiaľ plánujete zariadiť celú kuchyňu a vyhotoviť k nej celkový plán, budete ho mať v rámci kúpy kuchynského zariadenia u nás v cene! Pri plánovaní si tak zaplatíte len zálohu za plán a pri objednávky kuchyne od nás Vám projekt odpočítame z finálnej ceny.


Pri vyhotovovaní plánu je našou snahou Vám čo najviac optimalizovať a uľahčiť činnosti prebiehajúce v priestoroch kuchyne, čo zahŕňa prácu so surovinami, ich skladovanie, chladenie, umývanie i celú ich prípravu na ceste ku zákazníkom.  Vieme, že každá kuchyňa je iná a vyžaduje si odlišný prístup.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

REALIZáCIA


Zrealizujeme Vaše plány! Ak ste s nami plánovali Vašu prevádzku alebo presne viete, čo ako potrebujete mať vo vašich priestoroch, Vám samozrejme vieme aj dodať, namontovať aj zaškoliť naše produkty.


Rozsah a cena montáže závisí jedine od Vás. Môžete si objednať kompletnú montáž na kľúč, pri ktorej sa nemusíte o nič starať, jedine na konci úspešnej montáže podpísať montážny protokol. Alebo nám môžete po celú dobu montáže pomáhať, či s vykládkou tovaru, odbaľovaním alebo s nepopulárnym "odfóliovaním" nerezového nábytku, čo sa samozrejme v značnej miere odzrkadlí na výslednej sume montáže.

Ešte pred samotnou dodávkou tovaru sa uistíme, že priestory vyhovujú objednanému tovaru a všetky prípojky pre zariadenia sú správne pripravené. Tovar k Vám dopravíme pomocou našich dodávok a zanesieme do prevádzky. Náš tím skúsených technikov Vám zariadenia odborne namontujú, otestujú a podľa potreby ukážu základné vedomosti o nich. Nakoniec si už len musíte prevziať Vašu vysnívanú prevádzku a s radosťou a úspechom ju používať po dlhé roky!


 

šKOLENIA


Mnoho zariadení do reštauračnej kuchyne má veľa funkcií. Na to, aby ste ich mohli využiť čo najoptimálnejšie a dokázali čo najviac vyťažiť zo zakúpených zariadení, je dôležité ich správne využitie, ako aj starostlivosť o ne.  

Vďaka školeniam pre naše zariadenia dokážete zázraky vo všetkých profesionálnych kuchyniach. Ponúkame Vám školenia na predvádzacích zariadeniach v našom showroome alebo pri konvektomatoch Vás dokážeme zaškoliť aj priamo na Vašom zariadení, vo Vašej prevádzke, aby ste si na nové zariadenie čo najrýchlejšie zvykli.
Školenia konvektomatov v našom showroome sú skôr predvedením schopností konvektomatov LAINOX NABOO, sú realizované v určitých časových intervaloch, prostredníctvom školiacich kuchárov, ktorí Vám predvedú obrovskú paletu funkcií a schopností týchto konvektomatov.

Pri predvádzacích akciách majú školené osoby možnosť vidieť varenie na konvektomate alebo sa môžu presvedčiť o všetkých možnostiach, ktoré ponúkajú krájače zeleniny a ďalšie iné zariadenia. Ak máte záujem, kontaktujte nás! Ako to hovorí náš kuchár: "Pozývame Vás na obed!"


Odoo • Text and Image